Kolportaż ulotek i Plakatowanie:: Agencja Brocool

Dodano: 7 lat 5 dni temu

Brocool, czyli ogólnopolska firma kolporterska zajmująca się kompleksowo kolportażem ulotek i rozklejaniem plakatów. Usługi dystrybucyjne oferowane przez firmę opiewają na kolportażu materiałów reklamowych - głównie ulotek i plakatów, ale także gadżetów reklamowych i próbek.

Głównymi miastami, w których realizowana jest dystrybucja i plakatowanie, są: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin, Łódź, Gdańsk, Gdynia i wiele innych miejscowości na terenie całego kraju - w tym także aglomeracje wiejskie.

Perspektywa kolportażu zamyka się w obszarze całej Polski. Co więcej, firma zapewnia możliwość kolportowania ulotek i plakatów w kilkunastu miastach jednocześnie. Jeśli chcesz zaplanować kampanię w zakresie całej Polski - Brocool jest świetnym rozwiązaniem przy planowaniu dystrybucji. Firma gwarantuje zorganizowane kampanie kolporterskie, oraz mniejsze akcje dystrybucyjne nawet od 1000 ulotek. Plakatowanie to jedynie alternatywa dla kolportażu - połączenie obu form to jednak świetne rozwiązanie.

Podobne wpisy

Komentarze

Kolportaż ulotek i Plakatowanie:: Agencja Brocool
Adres strony:
Wyświetleń:
524
Kliknięć:
0
Wizyt:
179
Nazwa firmy:
Brocool

Kategorie